Ako pomôcť?

Podporte naše úsilie Vašimi 2% z dane, alebo finančným darom. Číslo účtu: 292 785 0835 / 1100
Za každú podporu Vám srdečne ďakujeme a radi Vás budeme informovať, kam sme Vaše financie konkrétne nasmerovali.


Misia 01

Svetluška sa stala súčasťou československého projektu Misia 01. Známe tváre podporili skvelú myšlienku hendikepovaných ľudí na Sibírskej ul. a na jeden deň sa zmenili na cyklokuriérov, ktorí roznášali darcovské certifikáty tým, ktorí si ich obejednali. Vyzbieralo sa krásnych takmer 8 000 eur.

Dni dobrovolníctva

Lucia Hablovičová, Ambasadorka europského roku dobrovoľníctva oslovila svojích priateľov a spoločne podporili Autistické centrum Andreas v Bratislave a aktívne sa zapojili do Dni dobrovolníctva.

Koncert pre Nórsko

Po tragických udalostiach v Nórsku pripravila iniciatíva Ruža pre Nórsko /Lucia Hablovičová, Monika Kozelová, Katarína Jakalová, Daniel Rabína/ krásny spomienkový koncert na ktorom sa zúčastnilo niekoľko tisíc ľudí. Všetci interpreti sa zúčastnili bez nároku na honorár a vytvorili spolu nezabudnutelnú atmosféru.

Video
Detský tábor na Liptove

V krásnom prostredí Liptova zorganizovalo OZ Svetluška detský tábor pre deti zo sociálne slabších rodín zo Záhoria. 24 detí a 6 vedúcich prežilo nezabudnutelný týždeň a všetci sa zhodli na jednom: "Bolo to krásne! Vrátime sa aj nabudúci rok!"Europský rok dobrovoľníctva

Europský rok dobrovoľníctva

Lucia Hablovičová sa stala ambasadorkou Europského roku dobrovoľníctva. Europská komisia vyhlásila rok 2011 za Europský rok dobrovoľníctva podporujúci aktívne občianstvo v krajinách. EU Iuventa - Slovenský inštitút mládeže z poverenia Ministerstva školstva sa stal národným koordinačným orgánom.

1. benefičný koncert Svetluška

OZ Svetluška má za sebou 1. ročník benefičného koncertu, ktorého cieľom bolo spojiť nadšenie viacerých občianských združení a vytvoriť priestor na prezentáciu ich práce.

Svetluška podporuje Anetku Kováčovú

Anetka Kováčová je talentovaná rómska speváčka, ktorá študuje spev na medzinárodnom konzervatóriu v Prahe práve vďaka dlhoročnej finančnej podpore Lucii Hablovičovej.